ZA 62 DNÍ
Vyšehrad 26. - 28. května 2017

Château Valtice

 CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice

Valtice logo
patří mezi nejvýznamnější a nejstarší vinařství v České republice. Jedná se o firmu rodinného typu s hlubokými moravskými kořeny a tradicemi. Již několik let vinařství úspěšně funguje pod vedením Antonína Šťastného a jeho dvou synů Marka a Davida. Svým charakterem, zaměřením a velikostí odpovídá společnost středně velkému výrobci francouzského typu CHÂTEAU a je současně největším pěstitelem révy vinné v ČR.

Přijďte ochutnat špičková vína značky CHÂTEAU VALTICE, která již několik desítek let mezi nejlepší tuzemská i světová vína, o čemž svědčí časté úspěchy na národních i světových renomovaných výstavách. K posledním nejvýznamnějším úspěchům tohoto vinařství patří historicky první červený Šampion Salonu vín 2016 a také titul Vinařství roku 2014.


Kovacs logo

Vinařství Kovacs


malé rodinné vinařství se sídlem v obci Novosedly na Moravě. Vinařství navazuje na dlouholetou rodinnou tradici pěstování révy vinné a výrobu špičkových vín zaměřených na originální původ. O vinohrady a výrobu vína se osobně stará již téměř 15 let velmi zkušený vinohradník, vinař a enolog Alois Černík. Při výrobě vína a ve vinicích klade vinařství obrovský důraz na to, aby co nejvíce vynikla jedinečná poloha a půdní složení na jednotlivých viničních tratích.Sklep kovacs  Kovacs exterier
Valtice sklep  Valtice exterier
Vinice


 
Apetit je hlad v luxusním vydání.
Anita Danielová
Top
English