Připravujeme XI. ročník 26. - 28. května 2017

Relax Ceragem

ODPOČINEK NA RELAXAČNÍCH LEHÁTKÁCH


"Současný hektický životní styl nám neumožňuje mít mnoho příležitostí k regeneraci našeho organismu po fyzické a psychické stránce. Trpíme nedostatkem pohybu, spánku, přemírou informací a všude na nás doléhá stres."
 
V Jižní Koree v roce 1998 proto začali vyrábět uklidňující masážní lehátka k domácímu užití. Tato forma relaxace v sobě kombinuje moderní technologie, klasickou masáž a tradiční principy východní medicíny.
 
Největším přínosem lehátka CERAGEM je uvolnění energetických drah a svalů podél páteře, zlepšení krevního oběhu, celková regenerace a omlazení organismu. Termoakupresura masíruje a uvolňuje svaly, moxování směřuje teplo do těla, stimuluje krevní oběh a uvolňuje svalové napětí. Výsledkem současného působení zmíněných metod je zvýšení životní energie, zlepšení krevního oběhu, navození pocitu hluboké relaxace a celkového omlazení.
 
V lehátku je zabudován speciální vnitřní projektor z jadeitového polodrahokamu, který se posouvá podél páteře od kostrče až k prvnímu krčnímu obratli, což přispívá k odstranění blokací a svalového napětí. Zároveň je celá plocha lehátka vyhřívaná.

Zklidněte svůj organismus a načerpejte energii právě zde.

Bolavá záda, bolavé tělo, ceragem ví, co by to chtělo.

Ceragem letak Ceragem letak


Umístění v areálu:

39
Mapa festivalu


 
Polovina z toho, co sníme, udržuje naživu nás, druhá polovina lékaře.
Staroegyptské přísloví
Top
English