Vyšehrad 25. - 27. května 2018

Baroko všemi smysly

Agentura CzechTourism je státní příspěvkovou organizací, jejíž cílem je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu u nás i v zahraničí.

Na stánku Czech Specials, který je jejich partnerským projektem pro podporu české gastronomie připraví v neděli 28.5. ve 13:00 Národní tým kuchařů a cukrářů ČR 100 porcí unikátního menu s názvem "Baroko všemi smysly". Tento tým špičkových českých šéfkuchařů a šéfcukrářů nejenže ctí tradice svého řemesla, ale stále se učí a vaří moderně. Pravidelně se účastní světových kulinářských soutěží a je spolu už od roku 2010. Má za sebou úspěšné prezentace v Singaporu, Stuttgartu, Luxembourgu a na olympiádě v Erfurtu. Opírají se o zázemí nejsilnější kuchařské stavovské organizace – Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

Menu navíc pomůže servírovat český reprezentant a současný hráč zámořské NBA Tomáš Satoranský, který zde na stánku Czech Specials bude mít i svoji autogramiádu. Toto jedinečné barokní menu bude k ochutnání zdarma pro všechny fanoušky AKC i Tomáše:)


Festivalové menu vaří Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR:


Brambory
brambory v popelu, uzená slanina, želé ze syrovátky


Křepelka

pečená křepelka na grilu, omáčka z kozího sýra, krupeto


Jaro

hrášková zmrzlina s meduňkou, pohanková kaše s medem, čerstvé ovoce

Umístění v areálu:

28
Mapa festivalu


 
Až budou obsluhovat roboti, bude vhodné je na chvíli vypnout.
Anonym
Top
English