Profil uživatele
avatar

pzk

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
4
0
Počet komentářů 28
Ohodnocené restaurace 2
Účast na gastroakcích 2

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 2

Moje komentáře

> 20.07.2018 - Sotto Ponte: Pane Boddie to mě moc...
Pane Boddie to mě moc mrzí, ze se při Vaši návštěvě nevytáhli..dejte jim ještě šanci, věřte ze ta kvalita tam je..:-) byl jsem tam ve středu na bezvadnych hovězích zebrech a už dlouho sem tak dobra neměl....
> 14.07.2018 - Entrée: Když pominu to divné...
Když pominu to divné spojení s kasiny, tak jsme byli spokojeni. Oba s partnerkou jsme volili 5 Chodové obědové degustační menu + amuse bouche. Vyzdvihnu určitě kombinaci brambora+kaviár a paprikovou polévku. Hlavní chody mě až tolik nezaujaly (partnerka naopak tvrdí ze by vše snědla i s talířem..-:), ale dezert Brownies-víšně-pistacie byl opět perfektní. Když budeme mít cestu, zastavime se opět.
> 14.07.2018 - Victory hotel, Signature: Překvapuje mě malé...
Překvapuje mě malé množství komentářů u Signature..tak jsme při cestě po D1 zajeli..prostředí designové, působilo na mě fajn..osobně moc nerozumím tomu spojení s kasiny..nepůsobí to na mě úplně pozitivně..podobně to má Entree v Olomouci..každopádně předmětem komentáře má být jídlo a to až na menší problémy s finálním doladenim pokrmu nebylo špatné. Ovšem v této cenove relaci bych očekával vše perfektní.
> 12.07.2018 - U Zběhlíka: Byli jsme zde...
Byli jsme zde podruhé..nyní už jsou i v Mauererovi, tak přidám i komentář..jak upozornil predhodnotitel, všude jsou rezervace, nenechte se odradit a dojděte za obsluhou..jídlo bylo kompletně dobré, absolvovali jsme 6 chodu a kromě laxnějsi obsluhy nemám co bych vytkl..
> 12.07.2018 - Aplaus hotel, Bohém: Určitě nejlepší volba v...
Určitě nejlepší volba v Litomyšli..jídlo nadprumer, a obsluha fajn..na místní poměry dobra volba..:-)
> 12.07.2018 - U Sestřiček: Jako hodnotitel přede mnou...
Jako hodnotitel přede mnou jsem volil zebra..osobně mě nakládaná zelenina nenadchla, zebra velmi dobra, možná bych snesl výraznější dochuceni...přítelkyně měla svíčkovou..maso dobře udělané, ale knedliky polotvrde..hodnotíme jako průměr až lehký nadprůměr v okolí..již zmíněny Jurasek (mimo Maurera) vaří lépe..
> 12.07.2018 - Miura hotel: Po par návštěvách jsme...
Po par návštěvách jsme se “sžili”..nejdříve mě vše přišlo cenově nepřiměřené..následně jídlo i personál naprosto v pořádku.. prvotní naškrobenost se po par návštěvách rozplynula..kuchyně funguje nadstandardně..měli jsme větší část portfolia jídel v menu a vše chutnalo velmi dobře až skvěle..cenová úroveň je samozřejmě výše než drtivá většina restauraci v okolí, ale má to svou úroveň..pokud mohu doporučit restauraci v okolí s dobrým poměrem cena/výkon tak by to byl penzion Jurasek nedaleko..
> 12.07.2018 - Sobotín zámecký resort, Savarin: Mno, tak tohle bylo...
Mno, tak tohle bylo překvápko..po výšlapu na Dlouhé stráně byla tato zastávka gurmanskym zážitkem..když pominu mírně popleteného pana vrchního (což pro nás mimochodem vždy v těchto zámeckých resortech je jen plus - trosku nevíme jak se chovat a co se od nás čeká, takže nás zbavil ostychu), tak jídlo bezkonkurenčně nejelepsi v Jeseníkách..celkem 6 chodu a u všech mohu konstatovat jen perfektní práci kuchyně.,a ten bůček..lepší sem nejedl.. připočtu-li vlastní pivo Albert, tak nemám jedinou výtku!
> 12.07.2018 - Křížový vrch: Ale joo..vařit tu...
Ale joo..vařit tu umí..třeba jeleni steak naprosto perfektní, to samé biftek, vepřová žebra, guláš..je to maličko poplatné turistické frekventovanosti, ale na když se zastavíte, neprohloupíte..:-)
> 12.07.2018 - Radegastova kavárna: Zastavení při prohlídce...
Zastavení při prohlídce muzea Tatry..na rozdíl kolegy hodnotitele přede mnou s restauraci nemám problem..výborné pivko (za dovolenou v Beskydech sem tak dobré neměl)..burgera za 140 Kč jsme si dávali s partnerkou oba, neměli jsme žádný problem..slaninka přítomna a chuťově znát byla a burger jaksi stále jím “klepety”, takže s již zmíněným “roštem” u nás problem nebyl..:-) takže za mě - pokud budu v Kopřivnici, zastavím se, i kdyby jen kvůli tomu pivku..:-)
> 11.01.2018 - Šupinka: Tak oproti loňskému...
Tak oproti loňskému komentáři jsem vypozoroval dvě zlepšení - odhrnutou záclonu u vchodu, a i tu šupinu pro štěstí jsme dostali. Jídlo bylo dobré, tam nemám výhrad, servis také. Jen se tam cítím podivně stísněně, kor když přijde větší skupina lidí včetně dětí a vy sedíte prakticky u toalet, moc velký relax to není..tím spíš když vám personál, zřejmě úmyslně přechodí rezervaci stolku místo stálých hostů na toto místo..na co ty rezervace pak jsou...
> 11.01.2018 - Nautilus hotel, Goldie: Silvestrovský pobyt v...
Silvestrovský pobyt v Goldie. Na jídle jsme byli třikrát a vždy vše perfektní, včetně servisu. Liškový krém je prostě kult, který nesmíte opomenout. K samotnému hotelu bych měl výhrad, zejména co se týče řešení parkování, kdy se Vám lehce může stát, že vaše domluvené parkování vám zabere někdo jiný ač žijete s pocitem, že je to garantovaná služba..docela to dokáže zkazit náladu....
> 11.01.2018 - Ostrov hotel: Na hotelovou kuchyni to...
Na hotelovou kuchyni to ujde, ale Goldie v Táboře to není..:-) Něco lepší, něco horší. Pokaždé obdivuji jak dlouho jim trvá načepování piva...Problém nastává při zaplněné kapacitě hotelu kdy kapacita restaurace je totožná..může se vám tak stát že budete obcházet kolem nebo posedávat na baru než se uvolní stoleček, není to ideálně řešené..jinak okolí a prostředí je fajn, je to relax.
> 11.01.2018 - Jítrava Apartmán hotel: Cestou z Liberce do...
Cestou z Liberce do Lužických hor jsme se tu zastavili na oběd. Dohromady 6 chodů a u žádného jsme nenalezli chybu, servis také v pořádku, mohu jen doporučit, pochutnali jsme si.
> 11.01.2018 - Sotto Ponte: Jéé, sottíčko je v...
Jéé, sottíčko je v Maurerovi..:-) Chodíme pravidelně více jak rok a nikdy jsme nebyli zklamáni. Nápaditá a kreativní kuchyně, příjemné prostředí u Labe s pěknou zahrádkou a fajn personál. Šéfkuchař a majitel Jakub Parus to dělá dobře. Za nás 3x1..:-)