Profil uživatele
avatar

stella

Foodie

Beneficium beneficio provocatur.

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
1
Počet komentářů 7
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 6

Moje nejoblíbenější

Restaurace: La Degustation Boheme Bourgeoise

Pokrm: Čokoládový fondant s malinovou zmrzlinou

Nápoj: Víno

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 03.09.2017 - Oblaca: Vyhled, morsky vlk a...
Vyhled, morsky vlk a cokoladovy fondant fajn, a tim veskera pozitiva konci. Obsluha arogantni, neznala etikety, ostudne nevsimava. Servirovat aperitiv az po predkrmu a po otevreni lahve s vinem je dost hloupe, ignorovat zadost hosta o objednani dezertu neomluvitelne. Toto misto prilis hresi na vyhled a napor turistu. Za me urcite nedoporuruji!
> 30.08.2017 - Grand Cru: Úžasný předkrm s...
Úžasný předkrm s úhořem i tuňák se sépií, určitě vyzkoušejte :) Párování s víny se však obsluze vůbec nepovedlo, ačkoliv nabídka vín je omračující a velmi kvalitní a obsluha samotná moc milá nebyla. Nicméně, jídlo skutečně dobré, prostředí hezké, sezení velmi pohodlné. Určitě znovu navštívíme.
> 30.08.2017 - Salabka: Jídlo mnohem lepší než...
Jídlo mnohem lepší než třeba v Coda Restaurant Davida Šaška. Včera k večeři výtečné nodino mozzarella a fenomenální jehněčí hřbet, jen dezerty krapejtek pokulhávají (karamelizovaná jablka ani čokoládová textura neurazí, ani neoslní). Moc dobré amuse bouche před i po jídle, obsluha velmi milá a ochotná, prostředí večer na terase příjemné. Určitě jsme nebyli naposledy :)
> 21.08.2017 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Výhled z terasy opravdu...
Výhled z terasy opravdu skvostný (máte-li štěstí na dobrý stůl). Co už je méně svkostné je lehce arogantní obsluha a trochu delší čekání na jídlo. Jídlo dobré, ovšem žádné velké nadšení. Foie gras na můj vkus až přespříliš mastné, ovšem steak ze svíčkové bezchybný, stejně jako fondant.
> 21.08.2017 - Asian Temple: Prostředí skvělé,...
Prostředí skvělé, obsluha velmi přátelská a pozorná, jídlo fantastické. Osobně velké nadšení z mušlí sv. Jakuba s kaviárem, mořského vlka a z dokonalé tečky na závěr - slaného karamelu s banánovou zmrzkou.
> 04.08.2017 - Chateau Mcely, Piano Nobile: nádhera
nádhera
> 04.08.2017 - Chateau Mcely, Piano Nobile: vse vyborne a hovězí...
vse vyborne a hovězí svíčková s katalanskym pyré naprosto vynikající :)
> 25.07.2017 - Terasa U Zlaté studně: Večeře vynikající,...
Večeře vynikající, ačkoliv od tuňákového tria jsem čekala větší nadšení. Ovšem famózní mořský ďas (viz foto) ten malinko nudný předkrm úžasně vykompenzoval.. Obsluha pozorná, nevtíravá.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů