Vyšehrad 25. - 27. května 2018

Château Valtice / Vinařská Unie

CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice

Valtice logo
Patří mezi nejvýznamnější a nejstarší vinařství v České republice. Jedná se o firmu rodinného typu s hlubokými moravskými kořeny a tradicemi. Již několik let vinařství úspěšně funguje pod vedením Antonína Šťastného a jeho dvou synů Marka a Davida. Svým charakterem, zaměřením a velikostí odpovídá společnost středně velkému výrobci francouzského typu CHÂTEAU a je současně největším pěstitelem révy vinné v ČR.

Přijďte ochutnat špičková vína značky CHÂTEAU VALTICE, která se již několik desítek let řadí mezi nejlepší tuzemská i světová vína, o čemž svědčí časté úspěchy na národních i světových renomovaných výstavách. K posledním nejvýznamnějším úspěchům tohoto vinařství patří historicky první červený Šampion Salonu vín 2016 a také titul Vinařství roku 2014.


Kovacs logo

Vinařství Kovacs


Malé rodinné vinařství se sídlem v obci Novosedly na Moravě. Navazuje na dlouholetou rodinnou tradici pěstování révy vinné a výrobu špičkových vín zaměřených na originální původ. O vinohrady a výrobu vína se osobně stará již téměř 15 let velmi zkušený vinohradník, vinař a enolog Alois Černík. Při výrobě vína a ve vinicích klade obrovský důraz na to, aby co nejvíce vynikla jedinečná poloha a půdní složení na jednotlivých viničních tratích.Sklep kovacs  Kovacs exterier
Valtice sklep  Valtice exterier
Vinice

Umístění v areálu:

1
Mapa festivalu


 
Až budou obsluhovat roboti, bude vhodné je na chvíli vypnout.
Anonym
Top
English