Vyšehrad 25. - 27. května 2018

Kavárna De´Longhi

Pro letošní ročník Prague Food Festivalu Vám naše hostesky nabídnou pravé italské sametové espresso, nadýchané cappuccino s bohatou mléčnou pěnou, krémovou horkou čokoládu a osvěžující ledovou kávu z kávovaru De´Longhi PrimaDonna Elite Experience.

Díky tomuto kávovaru bude žhavou novinkou pro letošní rok snadná příprava ledové kávy, která vás zchladí v horkých dnech. Příprava samotné kávy je možná pomocí mobilní aplikace, kterou si již nyní můžete stáhnout do svých chytrých telefonů. Najdete ji pod označením De´Longhi Coffee Link a je kompatibilní s operačním systémem Android a iOS.

De´Longhi používá značku kávy KIMBO. Pražírna Kimbo je již více než 50 let symbolem dokonalosti italského espressa. Speciálně pro De´Longhi jsou vybírány ty nejlepší druhy Arabiky a Robusty přímo v místě původu - na náhorních planinách Střední a Jižní Ameriky. Ochutnejte a dopřejte si nezapomenutelný zážitek.

 

Zdarma ochutnáte:

  • espresso
  • cappuccino
  • krémovou horkou čokoládu
  • osvěžující ledovou kávu
 
Kávovar s mobilem
 
 

Umístění v areálu:


Mapa festivalu
34
7


 
Copak jestli je to zdravý, na to lidi kašlou, lidi mají rádi, když je to hlavně dobrý, pak řešej až, jestli je to zdravý…
Zdeněk Pohlreich
Top
English