Vyšehrad 25. - 27. května 2018

Nejčastější dotazy

Mohu být na festivalu jen hodinu?

Ne. Hodinové rozmezí se týká pouze vstupu na festival. Ať přijdete v kteroukoliv hodinu, můžete se zdržet v pátek a v sobotu až do 21. hodiny a do 18 hodin v neděli, kdy festival končí a areál se zavírá.

 
   

Kde najdu vstupenky?

Po přihlášení se pod Vaším přihlašovacím jménem zobrazí „Uživatelský účet“ - rozklikněte ho a v záložce „Vstupenky“ klikněte v posledním sloupci na „PDF“. (Vstupenky jsou zobrazeny až po zaplacení.)
 
 

Kde najdu „Uživatelský účet“?

Po přihlášení vpravo nahoře pod svým přihlašovacím jménem – klikněte na něj a nabídnou se Vám různé záložky, které si můžete rozbalit.
 
 

Ve svém „Uživatelském účtu“ nemám záložku „Vstupenky“!

Jste přihlášen na jiném projektu – klikněte v „Uživatelském účtu“ na profil „Prague Food Festival“ (máme ještě tyto projekty: Grand Restaurant Festival, Maurerův výběr Grand Restaurant).


Mohu změnit termín vstupenky?

Ne. Berte prosím na vědomí, že areál má určitou denní kapacitu. Ke vstupenkám na festival přistupujte prosím jako ke vstupenkám do kina. 
 
 

Mohu si dokoupit další Grandy? 

Grandy je možno v hotovosti dokupovat libovolně během festivalu v balíčku po 10 kusech (300 Kč) u bank nebo prodejců Grandů. Zbylé Grandy nelze směnit zpátky za peníze.

 

Kam a jak mám zaplatit?

Ve svém „Uživatelském účtu“ v záložce „Objednávky“ je v posledním sloupci „Detail platby“, který si můžete i vytisknout.
   
 

Nereaguje tlačítko "Přihlásit"?

Je možné, že nereaguje tlačítko "Přihlásit". Důvodem může být použití zastaralého prohlížeče nebo jeho nastavením. Doporučujeme instalaci posledních verzí prohlížeče, případně můžete zkusit přihlášení z jiného počítače. 
 
 

Nefunguje jméno a heslo pro přihlášení?

V případě, že se nemůžete přihlásit po právě vytvořené registraci, nejčastějším důvodem je její nedokončení. Po odeslání registračního formuláře je Vám zaslán e-mail, ve kterém je třeba kliknout na potvrzující odkaz. Tím se ověří funkčnost udané adresy a registrace se dokončí. V případě zapomenutého hesla stiskněte tlačítko Přihlásit / Registrovat a pod polem pro heslo je odkaz "Zapoměli jste heslo?" - klikněte na něj. Po vyplnění vašeho e-mailu, který jste použili při registraci, a kontrolního kódu Vám bude zasláno nové heslo. V připadě opakovaného zaslání je aktivní vždy to poslední.
 
 

Chybí Vám objednávka?

V případě, že ve svém uživatelském účtu nevidíte objednávku, ale v rezervacích jsou požadované položky, nebyla objednávka správně dokončena. V tom případě klikněte zde, pro její dokončení.
 
 

Kde najdu DAŇOVÝ DOKLAD? 

Zjednodušený daňový doklad na objednávky do 10.000,- Kč najdete PO ZAPLACENÍ ve svém uživatelském účtu v záložce "OBJEDNÁVKY" v posledním sloupci, do formuláře můžete zadat potřebné fakturační údaje.
Pro objednávky nad 10.000,- Kč vám vystavíme fakturu - napište nám fakturační údaje a číslo objednávky na milan@grand-restaurant.cz nebo info@praguefoodfestival.cz 

 


 
Pospěš si s prací, nikoli s jídlem.
Čínské přísloví
Top
English