Vyšehrad 26. - 28. května 2017

PFF 2016

INFO - RESTAURACE - MENU - PROGRAM - GALERIE - ŠÉFKUCHAŘI


 
Ohlédnutí za Prague Food Festivalem 2016

Motto: “Nejezte, nepijte ani nežijte blbě!”

O víkendu 27. – 29.5.2016 proběhl již desátý ročník Prague Food Festivalu, který opět přinesl nespočet gastronomických zážitků, spoustu spokojených návštěvníků a pár cenných statistik.
 
Pavel Maurer o uplynulém jubilejním ročníku:
„Festival letos představil kromě pražských známých i zcela nových restaurací, také mimopražské podniky, farmáře, dodavatele delikates a nápojů. Dramaturgicky jsme se zaměřili na prezentaci kulinárních specialit, ale též další propagaci filosofie Taste-Waste, neplýtvání. Menší společnosti, restaurace a neziskovky nabídly návštěvníkům jiný pohled na rozumné využívání surovinových a potravinových zdrojů naší planety."

Statistiky:
Počet návštěvníků:
Kapacita Královských zahrad byla využita efektivně a důstojně vzhledem k významu této památky. Za tři dny festival navštívilo přibližně 15 000 gastronautů. Dvě třetiny z nich si zakoupily vstupenku již v předprodeji a zbylá třetina na místě. Z bezpečnostních a kapacitních důvodů proběhl festival klidně a harmonicky. U stánků se nevytvářely zbytečně dlouhé fronty a v celém areálu vládla velmi příjemná atmosféra.

 


 


 
S láskou je tomu jako s jídlem - když má člověk velké oči, pustí se do toho, ale dlouho nevydrží.
Antoine-Francois Callet
Top
English