Vyšehrad 26. - 28. května 2017

PFF 2016

INFO - RESTAURACE - MENU - PROGRAM - GALERIE - ŠÉFKUCHAŘI


 
Ohlédnutí za Prague Food Festivalem 2016

Motto: “Nejezte, nepijte ani nežijte blbě!”

O víkendu 27. – 29.5.2016 proběhl již desátý ročník Prague Food Festivalu, který opět přinesl nespočet gastronomických zážitků, spoustu spokojených návštěvníků a pár cenných statistik.
 
Pavel Maurer o uplynulém jubilejním ročníku:
„Festival letos představil kromě pražských známých i zcela nových restaurací, také mimopražské podniky, farmáře, dodavatele delikates a nápojů. Dramaturgicky jsme se zaměřili na prezentaci kulinárních specialit, ale též další propagaci filosofie Taste-Waste, neplýtvání. Menší společnosti, restaurace a neziskovky nabídly návštěvníkům jiný pohled na rozumné využívání surovinových a potravinových zdrojů naší planety."

Statistiky:
Počet návštěvníků:
Kapacita Královských zahrad byla využita efektivně a důstojně vzhledem k významu této památky. Za tři dny festival navštívilo přibližně 15 000 gastronautů. Dvě třetiny z nich si zakoupily vstupenku již v předprodeji a zbylá třetina na místě. Z bezpečnostních a kapacitních důvodů proběhl festival klidně a harmonicky. U stánků se nevytvářely zbytečně dlouhé fronty a v celém areálu vládla velmi příjemná atmosféra.

 


 


 
Copak jestli je to zdravý, na to lidi kašlou, lidi mají rádi, když je to hlavně dobrý, pak řešej až, jestli je to zdravý…
Zdeněk Pohlreich
Top
English