Vyšehrad 26. - 28. května 2017

PFF 2007

INFO - RESTAURACE - MENU - PROGRAM 
mapa Kampa

Základní fakta:

  • Datum: 7. – 9.9. 2007
  • Čas: 12 – 22 hodin
  • Místo: Museum Kampa, U Sovových mlýnů 2, Praha 1 – Malá Strana
  • Restaurace: každý den 12 vybraných restaurací z TOP 100 z publikace Maurerův výběr GRAND RESTAURANT
 
PRAGUE FOOD FESTIVAL
navazuje na podobné festivaly, které jsou velmi oblíbeny v mnoha zemích světa. Je oslavou gastronomie, umění šéfkuchařů a producentů jídla a pití, ale i Prahy, umění architektů, výtvarníků, hudebníků, designérů, kteří přispívají ke kráse a přitažlivosti našeho hlavního města.
 
V průběhu zářijové třídenní akce návštěvníci ochutnají speciality z brazilské, české, francouzské, japonské a středozemní kuchyně. Každý den ochutnáte speciality z dvanácti různých pražských restaurantů, které spojuje jak kvalita, profesionalita, tak výjimeční šéfkuchaři ocenění různými významnými řády.
 
Kromě cca 30 TOP restaurací z Prahy a ČR, které se denně budou měnit, je k dispozici Mattoni Koktejl Bar (nealko), Pilsner Urquell Pub, Bohemia Sekt Bar, Davidoff Caffé Bar, U Závoje.
 
Na této netradiční gurmánské akci bude zajištěn také hudební doprovod, který speciálně vybíráme, aby ladil k jednotlivým restauracím (například brazilské rytmy skupiny Tam-Tam Batucada..). V plánu je také atypická módní přehlídka v gurmánském duchu.
 
Část výnosu z akce bude věnována Nadaci Jana a Medy Mládkových na podporu provozu Musea Kampa. Projekt získal Záštitu primátora hlavního města Prahy Dr. Pavla Béma a podporu Městské části Praha 1.

Fotografie z ročníku 2007 si můžete prohlédnout v naší galerii
 


 
S láskou je tomu jako s jídlem - když má člověk velké oči, pustí se do toho, ale dlouho nevydrží.
Antoine-Francois Callet
Top
English