Vyšehrad 25. - 27. května 2018

Doprovodný program

PROGRAM IPROGRAM IIPROGRAM III (De'Longhi Group Arena)


 

Program I

 
Mapa PFF 2018
1 La Bodeguita Del Medio
Zatančete si “Karibik”!

12 Yoshihashi Sushi (ne)
Speciální japonské nápoje saké, shochu, čaj mugicha, calpis, ramune a další

16 Radiožurnál
Živé vysílání z krásného stříbrného R-streamu, originálního mobilního studia, do kterého si moderátoři zvou zajímavé účastníky festivalu a další hosty

17 Vodní bar Veolia
Ochutnáte vodu, jak ji neznáte

19 Francouzská restaurace Art Nouveau (so)
“Etiketa a gastronomie” speciální dětský seminář s A. Pospíšilovou a restaurací

23 Gurmet / Kondice
Soutěž “Poznejte superfoods”, Ochutnávka “Všemi smysly”. Dále si můžete zakoupit piknikovou deku, aktuální vydání časopisů Gurmet a Kondice nebo jejich zvýhodněné předplatné

25 El Emir
Poznejte Libanon, párování typických pokrmů s libanonskými víny, Shisha lounge celý den

29 V Zahradě
Párování jídel s pivními speciály Smíchovského výběru

33 Kreativ
Mysleli jsme i na vaše nejmenší! Děti si zde budou moci ozdobit zmrzlinové poháry dle chuti. Připravili jsme také dílničky pro malé kutily a další kreativní činnosti

 
 

Program II

 
 Pátek 25.5.  Sobota 26.5.  Neděle 27.5.
12:30 35 Pravá chuť Dolce Vita 12:30 35 Pravá chuť Dolce Vita 12:30 26 Chateau Mcely, Piano Nobile
chef vás překvapí svými recepty chef vás překvapí svými recepty kurz míchání přírodní kosmetiky – 10 Gr



14:00 Smíchovský výběr 13:30 32 Marmelády s příběhem 13:00 35 Pravá chuť Dolce Vita
slavnostní narážení soudku Smíchovského výběru příprava na léto, vaříme marmeládu chef vás překvapí svými recepty



14:30 25 El Emir 14:00 Smíchovský výběr 13:30 26 Chateau Mcely, Piano Nobile
jak správně připravit vodní dýmku slavnostní narážení soudku Smíchovského výběru kurz míchání přírodní kosmetiky – 10 Gr



14:30 35 Pravá chuť Dolce Vita 14:30 25 El Emir 13:30 32 Marmelády s příběhem
chef vás překvapí svými recepty jak správně připravit vodní dýmku příprava na léto, vaříme marmeládu



16:00 Smíchovský výběr 14:30 35 Pravá chuť Dolce Vita 14:00 3 K-Let’s BBQ
párování piva s jídlem chef vás překvapí svými recepty cooking mentoring Zdeňka Pohlreicha



16:30 35 Pravá chuť Dolce Vita 16:00 26 Zámek Ratměřice, Sequoia 14:00 Smíchovský výběr
chef vás překvapí svými recepty příprava glazované vepřové nožičky pod taktovkou šéfkuchaře Ondřeje Soukupa slavnostní narážení soudku Smíchovského výběru



17:30 25 El Emir 16:00 Smíchovský výběr 14:30 25 El Emir
jak správně připravit vodní dýmku párování piva s jídlem jak správně připravit vodní dýmku



18:00 Smíchovský výběr 16:30 32 Marmelády s příběhem 15:00 35 Pravá chuť Dolce Vita
ochutnejte Smíchovský výběr se sládky pivovaru příprava na léto, vaříme marmeládu chef vás překvapí svými recepty



      16:30 35 Pravá chuť Dolce Vita 15:30 26 Chateau Mcely, Piano Nobile
  chef vás překvapí svými recepty kurz míchání přírodní kosmetiky – 10 Gr


      17:30 25 El Emir 16:00 Smíchovský výběr
  jak správně připravit vodní dýmku párování piva s jídlem


      18:00 Smíchovský výběr 16:30 26 Chateau Mcely, Piano Nobile
  ochutnejte Smíchovský výběr se sládky pivovaru kurz míchání přírodní kosmetiky – 10 Gr


        16:30 32 Marmelády s příběhem
    příprava na léto, vaříme marmeládu

        17:30 25 El Emir
    jak správně připravit vodní dýmku

        17:30 26 Chateau Mcely, Piano Nobile
    kurz míchání přírodní kosmetiky – 10 Gr

        18:00 Smíchovský výběr
    ochutnejte Smíchovský výběr se sládky pivovaru

 
 

Program III (De'Longhi Group Arena)


V aréně je připravena pestrá kuchařská show „3 v 1“.
1. Velká hala De'Longhi Group: „Kulinární trendy 2018“ se špičkovými šéfkuchaři
2. Sekce Braun: „Výživné pokrmy pro vaše děti“ s Braun Baby Food
3. Sekce Kenwood: „Staňte se s námi chefem v pohodlí domova”
 
 Pátek 25.5.  Sobota 26.5.  Neděle 27.5.
13:00 Tým šéfkuchařů Riccarda Lucqueho Tým šéfkuchařů Riccarda Lucqueho Moreno Cedroni / la Madonnina del Pescatore

14:00 Moreno Cedroni / la Madonnina del Pescatore Moreno Cedroni / la Madonnina del Pescatore Moreno Cedroni / la Madonnina del Pescatore

15:00 Khanh Ta, Gao Den / Taro Patrik Bečvář, Francouzská restaurace Art Nouveau Martin Svatek, Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR

16:00 Moreno Cedroni / la Madonnina del Pescatore Moreno Cedroni / la Madonnina del Pescatore Tým šéfkuchařů Riccarda Lucqueho

17:00 Jiří Král, Aureole Fusion Restaurant & Lounge Ondřej Koráb, Le Grill, The Grand Mark Prague Zdeněk Blecha, Fresherie Bistro

18:00 Moreno Cedroni / la Madonnina del Pescatore Moreno Cedroni / la Madonnina del Pescatore Tým šéfkuchařů Riccarda Lucqueho

19:00 Moreno Cedroni / la Madonnina del Pescatore Moreno Cedroni / la Madonnina del Pescatore

20:00 Tým šéfkuchařů Riccarda Lucqueho Tým šéfkuchařů Riccarda Lucqueho

 
 Cedroni & Lucque


 
Kdo chce dobře jíst, nesmí urazit kuchaře.
Čínské přísloví
Top
English