Vyšehrad 25. - 27. května 2018

Kobe Steak Grill Sushi

Kobe Steak Grill Sushi
Živá hudba
Bezbariérová
Dětský koutek
Se psem
Václavské náměstí 11
Praha 1 - Nové Město
110 00
11.30–24, denně

tel.: 224267248
Zvláštnost:
Jídla připravují především z masa plemene Kobe, které je mimořádně křehké a šťavnaté. Není divu – skot je pravidelně česán, masírován a je mu dokonce podáváno pivo! Pravé japonské Kobe se nesmí vyvážet, ale tento „Kobe style beef“ z dobytčat křížených s plemenem Angus se od originálu téměř neliší. Na své si přijdou i milovníci sushi!
Najdete nás :
25. 5. 2018 - stánek 10
26. 5. 2018 - stánek 10
27. 5. 2018 - stánek 10

Křenek Jaroslav


892.jpg

Jaroslav Křenek, šéfkuchař restaurací Kobe, Sushi Noodles

Narozen 3.7.1975

 

Jaroslav Křenek je šéfem kuchařského týmu restaurací KOB RESTAURANTS. Podílel na přípravě menu a otevření první restaurace Kobe na Václavském nám., od té doby má za sebou přípravu a otevření dalších restaurací Kobe, a to na Chodově a  Andělu v Praze a Kobe v Bratislavě a otevření dalších provozoven jako je SUSHI NOODLES BY KOBE RESTAURANTS v Praze a Brně  a PIZZA FRANCESCO na Zličíně v Praze.

 

Jako kuchař pracuje již 20 let. Nejvíce zkušeností nasbíral v restaurantu Le Bistrot de Marlene a působil v řadě dalších francouzských restaurací. Jako zlomové kariérní okamžiky uvádí možnost spolupráce s francouzskými šéfkuchaři při otevíraní pražských restaurací a samozřejmě možnost stát u zrodu značky Kobe na českém gastronomickém trhu. Kromě přípravy celé řady novinek a sezónních menu je Jardovým každodenním cílem hledání dodavatelů a surovin té nejvyšší kvality, aby zajistil gastronomické zážitky té nejvyšší kvality pro své hosty. 
Patrně jediný způsob, jak si zachovat zdraví, je jíst, co ti nechutná, pít, co se ti oškliví, a dělat, co se ti nechce.
Mark Twain
Top
English