Vyšehrad 25. - 27. května 2018

Kobe Steak Grill Sushi

Kobe Steak Grill Sushi
Živá hudba
Bezbariérová
Dětský koutek
Se psem
Václavské náměstí 11
Praha 1 - Nové Město
110 00
11.30–24, denně

tel.: 224267248
Zvláštnost:
Jídla připravují především z masa plemene Kobe, které je mimořádně křehké a šťavnaté. Není divu – skot je pravidelně česán, masírován a je mu dokonce podáváno pivo! Pravé japonské Kobe se nesmí vyvážet, ale tento „Kobe style beef“ z dobytčat křížených s plemenem Angus se od originálu téměř neliší. Na své si přijdou i milovníci sushi!
Najdete nás :
25. 5. 2018 - stánek 10
26. 5. 2018 - stánek 10
27. 5. 2018 - stánek 10

Křenek Jaroslav


892.jpg

Jaroslav Křenek, šéfkuchař restaurací Kobe, Sushi Noodles

Narozen 3.7.1975

 

Jaroslav Křenek je šéfem kuchařského týmu restaurací KOB RESTAURANTS. Podílel na přípravě menu a otevření první restaurace Kobe na Václavském nám., od té doby má za sebou přípravu a otevření dalších restaurací Kobe, a to na Chodově a  Andělu v Praze a Kobe v Bratislavě a otevření dalších provozoven jako je SUSHI NOODLES BY KOBE RESTAURANTS v Praze a Brně  a PIZZA FRANCESCO na Zličíně v Praze.

 

Jako kuchař pracuje již 20 let. Nejvíce zkušeností nasbíral v restaurantu Le Bistrot de Marlene a působil v řadě dalších francouzských restaurací. Jako zlomové kariérní okamžiky uvádí možnost spolupráce s francouzskými šéfkuchaři při otevíraní pražských restaurací a samozřejmě možnost stát u zrodu značky Kobe na českém gastronomickém trhu. Kromě přípravy celé řady novinek a sezónních menu je Jardovým každodenním cílem hledání dodavatelů a surovin té nejvyšší kvality, aby zajistil gastronomické zážitky té nejvyšší kvality pro své hosty. 
Apetit je hlad v luxusním vydání.
Anita Danielová
Top
English