Vyšehrad 26. - 28. května 2017

Ristorante Il Giardino

Ristorante Il Giardino
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Se psem
Farmářské produkty
Mozartova 261/1
Praha 5 - Smíchov
150 00
11.30–15, 18–23, denně

tel.: 257153111
Zvláštnost:
Do restaurace na vrcholu kopce Mrázovka se můžete vyvézt lanovkou, což naznačuje, že se vám naskytne jedinečný výhled na Prahu. Kromě toho si v létě na terase můžete užít BBQ na dřevěném uhlí. Autentická italská jídla a toskánské speciality.
Najdete nás :
26. 5. 2017 - stánek 21
27. 5. 2017 - stánek 21

Bukowski Daniel


1984.jpg

Daniel Bukowski je šéfkuchařem hotelu NH Prague City. Rád objevuje zapomenuté suroviny a překvapuje neobvyklými kombinacemi chutí, jeho kuchyně zaručuje nejvyšší kvalitu a stálé inovace. Své zkušenosti rozšířil během několika pobytů v zahraničí, mezi jinými také v Manchesteru a Kodani. V rámci hotelového řetězce NH pravidelně vaří s michelinskými kuchaři.

Díky úspěšnému kulinářskému partnerství s mediálně známým a uznávaným ambasadorem italské kuchyně šéfkuchařem Emanuelem Vallini připravuje pro hosty Ristorante Il Giardino menu plné originálních receptů toskánské kuchyně.

Jedinečný kulinářský zážitek Vám zpestří jízda unikátní lanovkou, kterou se do restaurace dostanete z hlavní hotelové budovy.

Restaurace je jako jediná v České republice součástí letošního vydání průvodce CHIC - Charming Italian Chef, asociaci, která sdružuje stovky italských profesionálů. 
Dobré jídlo je jako dobrý sex – čím více se vám ho dostává, tím více si ho žádáte.
Gael Greenová
Top
English