Vyšehrad 25. - 27. května 2018

Smíchovský výběr

Hlavní Partner a dodavatel pivních specialit na Prague Food Festival a exkluzivní dodavatel piva a pivních speciálů a nápojů na bázi sladu na Prague Food Festival.


Pryč jsou doby, kdy český pivař pil pouze ležáky a výčepní piva. Trendem dnešní doby je experimentovat a zažívat nové chutě. A právě proto je tu Smíchovský výběr, který se skládá z čtveřice originálních pivních speciálů, z nichž každé prezentuje to nejlepší z umění sládků pivovaru Staropramen, které se předává z generace na generaci.
 
Své místo ve Smíchovském výběru získal tradiční Granát (nejstarší dosud vařené polotmavé pivo u nás) spolu s unikátním pšeničným Nefiltrem, stále oblíbenější Extra chmelenou dvanáctkou a vracejícím se Velvetem inspirovaným tradiční anglickou recepturou. Každé z těchto piv se může pochlubit nejen exkluzivní chutí a vlastním charakterem, který mu vdechli současní i minulí sládci pivovaru, ale také jedinečným příběhem, který stál u jeho zrodu nebo u uchování receptury.
 

 Festivalová nabídka:


1 Gr - Velvet, polotmavý ležák
1 Gr - Nefiltr, nefiltrovaný pšeničný ležák
1 Gr - Granát 13°, pivo silné polotmavé
1 Gr - Extra chmelená 12°, pětkrát chmelený ležák

Návštěvníci festivalu se mohou těšit na to nejlepší z dílny pivovaru Staropramen tzv. Smíchovský výběr. Ten reprezentuje vypilovaná Extra chmelená 12 z pera J. Špačka jehož receptura je poctou zejména Žateckému poloranému červeňáku. Dále netradiční pšeničný Nefiltr Z. Luxe s recepturou inspirovanou třemi pivními světy a vybroušený třináctistupňový Granát M. Trnky, který se na Smíchově vaří od roku 1884. Chybět nemůže ani sametový Velvet s hustou krémovou pěnou a efektem padající laviny uvnitř sklenice uvařený před více než dvaceti lety R. Kuželou.
 
 
Staropramen Velvet  Staropramen Nefiltr
Staropramen Granát  Staropramen Extra chmelená

 

Umístění v areálu:

 
Mapa festivalu
28
6


 
Pospěš si s prací, nikoli s jídlem.
Čínské přísloví
Top
English