Veuve Clicquot Champagne Lounge

„Existuje jen jedna kvalita – ta nejvyšší“, to bylo v 18. století heslem Madame Clicquot, které platí dodnes.
Zveme Vás na návštěvu Veuve Clicquot Champagne Lounge, místa jako stvořeného pro zpříjemnění dne a umocnění gastronomického zážitku skleničkou věhlasného šampaňského spolu s kouzelným výhledem na Prahu.

V exkluzivní premiéře si budete moci vychutnat novinku – Veuve Clicquot Extra brut, extra old. Komplexní, hedvábné, lehké a čisté šampaňské víno vyrobené procesem dvojího zrání. První šampaňské v kategorii extra brut od Veuve Clicquot.
Nebude chybět ani nejoblíbenější Veuve Clicquot Brut, vlajková loď značky, růžové šampaňské Veuve Clicquot Rosé, Veuve Clicquot Rich, šampaňské určené pro mixologii a pití na ledu, nebo ročníkové šampaňské.


Festivalová nabídka:


Název vína Vinařství Popis vína Cena za sklenku
v Grandech
Cena za lahev
v Grandech

Veuve Clicquot Brut Veuve Clicquot, Remeš, Francie Ikonické šampaňské domu Veuve Clicquot, které kombinuje všechny čtyři rozměry, které styl Veuve Clicquot jasně definují: sílu, aromatickou intenzitu, svěžest & hedvábnost. Zlatavě žlutá barva. Příjemná vůně žlutého a bílého ovoce, poté vanilky, a později briošky. Kupáž 50 - 55% Pinot Noir, 28 – 33% Chardonnay, 15 - 20% Meunier. Dozáž 10 g/l. Zrání 3 roky v lahvi. 7 45

Veuve Clicquot Rosé Veuve Clicquot, Remeš, Francie Růžové šampaňské založené na tradiční kupáži brut (50 - 55% Pinot Noir, 28 – 33% Chardonnay, 15 - 20% Meunier), doplněné o 12% červeného vína, vytvořeného z hroznů Pinot Noir, které byly speciálně vypěstovány a vybrány, aby vínu dodaly sílu a aromatickou intenzitu. Výsledkem je záplava chuti červeného ovoce v měděném a tělnatém rosé. 8 50

Veuve Clicquot Extra brut, extra old Veuve Clicquot, Remeš, Francie Veuve Clicquot Extra Brut Extra Old je šampaňské vytvořené POUZE z rezervních vín z následujících ročníků a Cru: Cramant 1988, Aube 1996, Verzy 2006, Villers Marmery 2008, Ay 2009 a Ville-Dommange 2010. Víny vybranými pro svou svěžest, štědrost a strukturu. Nejstarší z nich je z roku 1988. Díky tělnaté bohatosti rezervních vín přijímá kupáž pouze velmi malou dozáž, a to 3g/l. 9 60

Veuve Clicquot vintage 2008 blanc Veuve Clicquot, Remeš, Francie Každé ročníkové víno je odrazem klimatu a počasí během daného roku, a ne jinak tomu je i u Vintage 2008. Během roku 2008 hrozny dozrávaly v ideálních podmínkách. Sklizeň proběhla mezi polovinou září a začátkem října při skvělém počasí. Její kvalita byla neobyčejná, slibující skvělý potenciál ke zrání, a to až 25 let. 5% použitých vín zrálo v dřevěných sudech. Dozáž 8 g/l. Kupáž 61% Pinot Noir, 34% Chardonnay, 5% Meunier, pouze Grand a Premier Cru. 9 60

Veuve Clicquot Rich Veuve Clicquot, Remeš, Francie Veuve Clicquot RICH bylo stvořeno pro podávání na ledu a kombinování s vybranými ingrediencemi, které probouzejí mixologa v každém z nás. Tyto speciálně vybrané ingredience dodají našemu drinky jedinečný twist.
Charakteristické tóny vína jsou vyzdviženy přítomností jedné z vybraných ingrediencí: ananasem, limetkou, grepem, okurkou, řapíkatým celerem nebo paprikou, to vše podáváno na ledu.
Veuve Clicquot RICH je vzrušující neotřelý způsob jak si vychutnat šampaňské.
8 50

Veuve Clicquot Rich Rosé Veuve Clicquot, Remeš, Francie Veuve Clicquot RICH ROSÉ bylo stvořeno pro podávání na ledu a kombinování s vybranými ingrediencemi, které probouzejí mixologa v každém z nás. Tyto speciálně vybrané ingredience dodají našemu drinku twist.
Charakteristické tóny vína jsou vyzdviženy přítomností jednou z vybraných ingrediencí: zázvorem, ananasem, nebo limetkou, to vše podáváno na ledu. Veuve Clicquot RICH ROSÉ je vzrušující neotřelý způsob jak si vychutnat šampaňské.
8 50
Veuve Clicquot Rich 

Míchané nápoje:

Nápoj Cena za sklenku
v Grandech
Cena za lahev
v Grandech

Veuve Clicquot Rich + řapík 8 50

Veuve Clicquot Rich + okurka 8 50

Veuve Clicquot Rich + paprika 8 50

Rich Mojito - champagne cocktail 8

Veuve Clicquot Rich Rosé + zázvor 8 50

Veuve Clicquot Rich Rosé + limetka 8 50

Bloody Rich - champagne cocktail 8 -
 
 
Veuve Clicquot - bar  Veuve Clicquot - stanky
 
 

Umístění v areálu:

37
Mapa festivalu


 
K vašemu restaurantu vede labyrint. Jakmile objevíte správnou cestu – obvykle nehledáte další.
Anonym
Top
English